GRUZJA w składzie Into the Abyss Fest #4!

GRUZJA w składzie Into the Abyss Fest #4!

Zespół Totenmesse odwołał swój występ z przyczyn zdrowotnych. Na ich miejsce wskakuje gang gruzińskich handlarzy (tanich) win. Po kontrowersyjnym clipie „Opuść mnie” i płytowym debiucie
„I iść dalej” (GodzOv War Records), Gruzję możnapokochać albo znienawidzić, ale na pewno nie można im odmówić swoistej wyjątkowości. Będzie to drugi ichwystęp na żywo w historii. Liczymy na wiele wzruszeń rodem z klatki schodowej na warszawskiej Pradze, płonącej niczym norweski kościół.

GRUZJA (Polska) black metal:

Dokładnie jeszcze nie wiadomo, kiedy powstali i kto za nazwą Gruzja się kryje (do czasu). Pewne jest za to, że panowie więcej mają wspólnego z piwnicznym, ekstremalnym metalem niż pięknym krajem na Kaukazie. A w tej piwnicy dzieją się rzeczy przeróżne i dla oka nie zawsze miłe. Alkohol leje się strugami, jest trzaskanie po mordach, gęste powietrze doprawione nieświeżymi oddechami można kroić nożem, a w laptopie ktoś odpalił Redtube. Podkładem dla tych wszystkich harców w syfiastym anturażu jest wkurwionyblack metal z norweskimrodowodem i tekstami wykrzyczanymi  i (uwaga) wyśpiewanymi po polsku (wśród nich specyficzny hołd dla legendarnego Maanamu), przeplatany zaskakującymi, hipnotycznymi  wręcz „przeszkadzajkami”, punkową potupają  a nawet elektroniką. Jest to świeże i oryginalne, jednocześnie brudne i jakże pociągające.  Ich debiut płytowy „I iść dalej” wydał Greg  z GodzOv War Records.


www.facebook.com/Gruzja-Konsulat-431469164260647/

Prezentujemy oficjalny merch czwartej edycji Into The Abyss Fest!
Metalowa giełda - zakupy w czasie Into The Abyss Fest #IV.